O nas

Importujemy nasiona słonecznika, pszenicy, rzepaku, gryki, lnu, musztardy. Przystępne ceny i bezpieczeństwo ziarna, potwierdzone certyfikatami bio, pozwoliły nam wznieść się do wysokiego stopnia jakości, który uznali i wysoko ocenili europejscy eksperci.

Spółka Akcyjna "Кorporacja Rolnicza".

Spółka Akcyjna "Кorporacja Rolnicza" to przedsiębiorstwo rolne z siedzibą w Warszawie woj. Mazowieckim. Specjalizujemy się w sprzedaży zbóż konsumpcyjnych i roślin oleistych. Teren naszego działania obejmuje teren całej Polski.
Кorporacja posiada powierzchnie magazynowe pod Warszawą i w Małaszewiczach oraz kompleks przeładunkowy w Porcie Gdańskim. Posiadamy w magazynach zboża i rośliny oleiste.
Importujemy nasiona kukurydzy, słonecznika, pszenicy, jęczmienia jarego i ozimego, gryki, soi, sorgo i innych upraw. Sprzedajemy rocznie około 5000 ton nasion słonecznika, 10 000 ton nasion kukurydzy,
Przystępne ceny i gwarancja zbiorów pozwoliły nam wznieść się na wysoki stopień jakości, który uznali i docenili europejscy eksperci.

Image alt
Nasze atuty
Elastyczna polityka finansowa i cenowa 
Indywidualne podejście do każdego klienta 
Wieloletnie doświadczenie w oferowaniu niestandardowych rozwiązań 
                                 Produkty w Polsce
Gryka                    
Gryka                    
Zawartość rdzenia: minimum 72 %

Zawartość wilgoci: maksymalnie 14.5 % Chwast: maksymalnie 2 %

Pszenica 
Pszenica 
Odmiana jest tworzona przez indywidualny dobór roślin. 
Len  
Len  
Len brązowy oleisty. 

Zawartość wilgoci: maksymalnie 8 %    Chwast: maksymalnie 2 %

                                            Opinia
Nasze przedsiębiorstwo podpisało umowę na dostawę pszenicy. Jesteśmy gotowi zauważyć, że jakość produktów jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i nie jest gorsza od współczesnych standardów europejskich. Jesteśmy w pełni zadowoleni z kwalifikacji specjalistów, szybkości i jakości. Chciałbym również zauważyć absolutną konkurencyjność zakupionych produktów na rynku krajowym i zagranicznym, optymalny stosunek ceny do jakości. 
Firma słusznie należy do jednego z wiodących producentów roślin uprawnych. Duże doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra, wysoka jakość pracy, przestrzeganie technologii, stosowanie nowoczesnych metod pozwala przedsiębiorstwu przez wiele lat pozostać w gronie liderów wśród producentów. Możemy śmiało polecić jako wiarygodnego partnera 
Wdzięczność za profesjonalizm, rzetelną pracę, za wykonanie prac w jak najkrótszym czasie. Pragnę w przyszłości zwiększyć profesjonalizm i osiągnąć nowe szczyty w technologii uprawy zbóż!